BijSMAAK zoekt stagiaires vanaf september 2020

Media & Marketing in de fashion, kunst en muziek in Nijmegen

CMD // Fotografie stagiaires gezocht voor de periode september 2020 – februari 2021

BijSMAAK is een online sneakershop en onderdeel van "De Paskamer". De Paskamer is een creatieve broedplek in Nijmegen met naast de sneakershop, een tattoo studio, een DJ-school en een video productie bedrijf onder hetzelfde dak. Daarnaast heeft BijSMAAK een eigen kledinglijn, vele samenwerkingen in de evenementenbranche en organiseert het een sneakerbeurs genaamd Deadstock Sneaker Market. Creativiteit (in content) is onze bindende factor.

Wat ga je doen?
Als stagiair(e) ben je onderdeel van het creatieve team dat dagelijks content creëert voor de websites, social media kanalen en offline activiteiten van de sneakershop, tattoo studio, DJ school en het video productie bedrijf. Daarnaast vorm jij de creatieve schakel voor de vele projecten die BijSMAAK heeft en ben je verantwoordelijk voor productie en strategie van foto, video en/of grafische vormgeving voor online doeleinden van alle entiteiten binnen De Paskamer.

Je werkt nauw samen met verschillende artiesten en stelt je op als spil tussen de verschillende bedrijven van De Paskamer om media strategieën op elkaar af te stemmen en elkaar commercieel te versterken.

Wij zijn specifiek op zoek naar Communicatie & Multimedia Design (CMD) studenten, Fotografie studenten of vergelijkbare richtingen.

CMD (of vergelijkbare richtingen HBO):

 • Stagevergoeding van €450 p.m. voor HBO + vergoeding in producten op prestatiebasis;
 • Veel verschillende projecten: zowel in de evenementenwereld, grafisch, online (marketing), copywriting, fotografie, videografie en web beheer;
 • Jonge dynamische werkomgeving met artiesten in verschillende branches;
 • Groot netwerk in de fashion en muziek;
 • Fulltime stage (32-40 uur);
 • Een echte positie in ons team, geen loopjongen/meisje.

Wat zijn de eisen

 • Aanpakker met een creatieve kijk op projecten/opdrachten;
 • Pro-actieve houding;
 • Ervaren in het social media landschap;
 • Ervaring met het Adobe software pakket (Photoshop, Illustrator, Première, Indesign) is een must.

FOTOGRAFIE (of vergelijkbare richtingen MBO):

 • Stagevergoeding van €250 p.m. voor HBO + vergoeding in producten op prestatiebasis;
 • Veel verschillende projecten: zowel in de evenementenwereld, grafisch, online (marketing), copywriting, fotografie, videografie en web beheer;
 • Jonge dynamische werkomgeving met artiesten in verschillende branches;
 • Groot netwerk in de fashion en muziek;
 • Een echte positie in ons team, geen loopjongen/meisje.

Wat zijn de eisen

 • Aanpakker met een creatieve kijk op projecten/opdrachten;
 • Pro-actieve houding;
 • Ervaring met fotografie (bewerking);
 • Ervaring met het Adobe software pakket (Photoshop, Illustrator, Première, Lightroom, Indesign) is een must;
 • Minstens 32 uur in de week stage lopen (in overleg kunnen uitzonderingen gemaakt worden).


Wij zijn op zoek naar creatieve en gedreven studenten die voor hun opleiding hebben gekozen omdat hun passie in dit werkgebied ligt. Naast goede skills is interesse in fashion, art en muziek een must.

Let op, om in aanmerking te komen voor een sollicitatiegesprek dien je een uitvoerende opdracht te maken waarna je geselecteerd wordt op je uitwerking.

Soliciteren?
Wij zijn op zoek naar creatieve en gedreven studenten die voor hun opleiding hebben gekozen omdat hun passie in dit werkgebied ligt. Naast goede skills is interesse in fashion, art en muziek een must. Stuur je motivatie + CV naar [email protected]