Vacature distributie medewerker

Vacature distributie medewerker

BijSMAAK zoekt distributie medewerker


Distributie medewerker, per direct beginnen  

BijSMAAK is een online sneaker boutique gevestigd in het centrum van Nijmegen en verkoopt vooral merken als Karhu, Saucony, Puma en New Balance, met daarnaast ook eigen merch. We bestaan uit een jong en dynamisch team met een gedeelde passie voor muziek, sneakers en art. Daarnaast zijn we een onderdeel van de Paskamer; een broedplaats van creatieve ondernemingen zoals een tattoo studio, DJ-school en sindskort ook een eigen bar; PAAK vinyl Bar. Door de verschillende entiteiten binnen de Paskamer hebben we veel samenwerkingen met verschillende artiesten en evenementen. Maar naast de groei van de Paskamer wordt ook onze webshop steeds groter. Daarom wordt het tijd om ons team verder uit te breiden met likeminded sneaker liefhebbers.

 

Wat ga je doen?

Je houdt je bezig met het controleren van binnenkomende retouren, zodat betalingen verwerkt kunnen worden en sneakers weer als nieuw verkocht worden. Daarnaast krijgen we wekelijks nieuwe schoenen binnen. Jij helpt deze op de juiste manier in het magazijn te plaatsen. Als laatste houdt je je bezig met nieuwe bestellingen. Hiermee maak je kennis met verschillende systemen om orders te picqen en check je tijdens het inpakken zorgvuldig de gegevens op de pakbon en factuur. Hierdoor kunnen alle orders in de avond mee met de leverancier om bezorgd te worden. Dit alles maakt dat jij de schakel bent tussen de klant en BijSMAAK in het soepel laten verlopen van de distributie processen.

 

Wat jij krijgt

  • Een fijne werkplek
  • goed bereikbaar met ov
  • flexibiliteit
  • korting op sneakers
  • 16 tot 24 uur
  • marktconform salaris

 

Wij zoeken naar

  • met gevoel voor organisatie en structuur
  • met oog voor detail en een verantwoordelijkheidsgevoel
  • die graag zelfstandig werkt

 

Wil jij bij ons team?

Ben jij gestructureerd, houd je van sneakers en werk je ook graag in de avonden?
Stuur dan je motivatie en CV vóór 30 april naar [email protected]