Vacature Content Creator

Vacature Content Creator

CONTENT CREATOR - FASHION PHOTOGRAPHER - SNEAKERS

 

BijSMAAK is een online sneaker boutique met de vetste non-Nike collectie van Nederland. Daarnaast ook familielid van “De Paskamer”. Dit is de creatieve broedplaats in Nijmegen met naast de sneakershop ook een tattoostudio, een DJ-school en vinyl bar onder één dak. Ook heeft BijSMAAK vele samenwerkingen in de evenementenbranche en organiseert het de sneakerbeurs Deadstock Sneaker Market. 

 

Gedrevenheid en creativiteit in ons team is de bindende factor en eigen in zijn soort. Dit is de drijfveer om content te maken dat zich onderscheid en zich blijft ontwikkelen. BijSMAAK groeit met de dag; zo ook ons team. Daarom zijn wij op zoek naar een nieuw lid om onze familie verder te versterken.

 

Als content creator/fotograaf houd jij je dagelijks bezig met het maken en bewerken van nieuwe beelden. Je hebt een goed gevoel voor fashion en een sterke set aan skills in fotografie. Met de juiste belichting weet jij elk paartje in het juiste daglicht te zetten. Daarnaast word je betrokken bij het bedenken van campagnes die de verkoop van onze merken stimuleren en onze branding versterken.

 

 

Wat zoeken wij? 

 • Je bent een zeer ervaren fotograaf met goede edit skills;
 • Je bedenkt en creëert inspirerende content die past binnen de huisstijl van BijSMAAK;
 • je zorgt ervoor dat alle content continue geoptimaliseerd wordt en van de gewenste kwaliteit is;
 • je hebt HBO werk- en denk niveau;
 • je spot de laatste social media trends en weet deze toe te passen op onze content;
 • je bent meer dan ervaren en vertrouwd met de programma’s van Adobe (o.a Lightroom en Photoshop); 
 • je hebt een voorliefde voor sneakers en social media;
 • je bent een echte professional met een groot hart voor jouw vak. 

 

Wat bieden wij?

 • Je komt terecht in een warm, jong en gedreven team waar hard werken, creativiteit en assertiviteit hoog in het vaandel staan;
 • toegang tot de vetste sneaker releases;
 • een hechte community met like-minded gedreven creatieve ondernemers;
 • een passend salaris voor een 24/32-urige werkweek;
 • een netwerk met verschillende artiesten, ondernemers, kunstenaars en events;
 • een fijne werkplek op locatie in Nijmegen. 

 

Vind jij dit een vette functie en denk jij dat dit bij jou past?

Stuur jouw CV en portfolio naar [email protected]. Solliciteren kan tot 31 maart.