VACATURE STAGE FOTOGRAFIE
VACATURE STAGE FOTOGRAFIE
VACATURE STAGE FOTOGRAFIE
VACATURE STAGE FOTOGRAFIE
VACATURE STAGE FOTOGRAFIE
VACATURE STAGE FOTOGRAFIE
VACATURE STAGE FOTOGRAFIE
VACATURE STAGE FOTOGRAFIE
VACATURE STAGE FOTOGRAFIE
VACATURE STAGE FOTOGRAFIE
VACATURE STAGE FOTOGRAFIE
VACATURE STAGE FOTOGRAFIE
VACATURE STAGE FOTOGRAFIE
VACATURE STAGE FOTOGRAFIE

VACATURE STAGE FOTOGRAFIE

#HIRING

#HIRING

Ben jij op zoek naar een uitdagende stage in een creatief team? Kom stage lopen bij de Nijmeegse broedplaats waar onze passie voor sneakers, muziek en events bij elkaar komt.

September 2023 - Januari 2024

 

BijSMAAK is één van de grootste onafhankelijke online sneaker boutiques in Nederland en daarnaast ook familielid van “De Paskamer”. Dit is de creatieve broedplaats in Nijmegen met naast de sneakershop ook ondernemingen zoals PAAK vinyl bar, de Bloemerbar en BijSTICKS. Ook heeft BijSMAAK vele samenwerkingen met andere creatieve sectoren en organiseert het de sneakerbeurs Deadstock Sneaker Market. Gedrevenheid en creativiteit is in ons team de bindende factor. Dit is de drijfveer om content te maken dat zich onderscheid en zich blijft ontwikkelen.

 

Wat ga je doen?

Als stagiair ben je écht onderdeel van het creatieve team. Je gaat vooral aan de slag voor BijSMAAK, echter krijg je met regelmaat ook opdrachten voor de andere entiteiten van de Paskamer. Je bent bezig met het toevoegen van producten aan onze webshop. Zo maak je dagelijks productfoto’s en ga je deze nabewerken. Daarnaast vind je het leuk om conceptueel aan de slag te gaan om nieuwe content te creëren voor onze socials in zowel video- als fotografie. Na enige tijd ga je op pad voor verschillende styling shoots. Je verzorgt de shoot van begin tot eind. Hoe meer initiatief jij neemt, hoe meer kansen je krijgt. Naast fotografie laten wij jou ook kennis maken met de marketing branche, je leert bepalen welke content relevant is en je bent wekelijks bezig met een concurrentieanalyse. Al met al; je draagt echt een steentje bij aan het versterken van onze branding.

 

Wat jij krijgt:

 • diversiteit in taken in verschillende disciplines. Denk aan fotografie, videografie, online (marketing) en webbeheer;
 • product fotografie en nabewerking;
 • stagevergoeding;
 • meer kennis en ervaring in fotografie door samen te werken met onze experts;
 • een jonge dynamische werkomgeving;
 • een groot netwerk in de fashion en muziek;
 • een échte positie in ons team, geen loopjongen/meisje.

 

Wij zoeken naar:

 • een echte aanpakker met een creatieve mind;
 • uitstekend in de Nederlandse taal;
 • pro-actieve en zelfstandige houding;
 • oog voor detail;
 • ervaring met het Adobe software pakket (Ps, Ai, Pr, Id & Br) is een pre.

 

Wil jij bij ons team?

Wij zijn op zoek naar creatieve en gedreven studenten die voor hun opleiding hebben gekozen omdat hun passie in dit werkgebied ligt en die op zoek zijn naar een 40-urige meewerkstage.

Naast de juiste skills is interesse voor sneakers een must.

Let op, om in aanmerking te komen voor een sollicitatiegesprek dien je een uitvoerende opdracht te maken waarna je geselecteerd wordt op je uitwerking.

Stuur je motivatie, CV & portfolio voor 16 juni naar [email protected]