VACATURE STAGE MARKETING / ECONOMIE
VACATURE STAGE MARKETING / ECONOMIE
VACATURE STAGE MARKETING / ECONOMIE
VACATURE STAGE MARKETING / ECONOMIE

VACATURE STAGE MARKETING / ECONOMIE

#HIRING

#HIRING

Ben jij op zoek naar een uitdagende stage in een creatief team? Kom stage lopen bij de Nijmeegse broedplaats waar onze passie voor sneakers, muziek en events bij elkaar komt.

September 2023 - Januari 2024

 

BijSMAAK is één van de grootste onafhankelijke online sneaker boutiques in Nederland en daarnaast ook familielid van “De Paskamer”. Dit is de creatieve broedplaats in Nijmegen met naast de sneakershop ook ondernemingen zoals PAAK vinyl bar, de Bloemerbar en BijSTICKS. Ook heeft BijSMAAK vele samenwerkingen met andere creatieve sectoren en organiseert het de sneakerbeurs Deadstock Sneaker Market. Gedrevenheid en creativiteit is in ons team de bindende factor. Dit is de drijfveer om content te maken dat zich onderscheid en zich blijft ontwikkelen.

 

Wat ga je doen?

Als stagiair ben je écht onderdeel van het creatieve team. Je gaat vooral aan de slag voor BijSMAAK, echter krijg je met regelmaat ook opdrachten voor de andere entiteiten van de Paskamer. Je bent dagelijks bezig met het toevoegen van producten aan onze webshop, houdt de voortgang in de gaten en werkt hard om dit te bevorderen. Zo voer jij elke week een concurrentieanalyse uit, geef je adviezen in de content meeting, draag jij zorg over de social planning en voer je een aantal onderzoeken uit. Zo ga je aan de slag met e-mailmarketing en met seo-teksten. Daarnaast vind je het leuk om conceptueel aan de slag te gaan om nieuwe content te creëren voor onze socials. Hoe meer initiatief jij neemt, hoe meer kansen je krijgt. Naast marketing geven wij jou ook een inkijkje bij de kunst van productfotografie en het editen daarvan. Al met al; je draagt echt een steentje bij aan het versterken van onze branding.

 

Wat jij krijgt:

 • diversiteit in taken in verschillende disciplines. Denk aan communicatie , grafisch ontwerp, online (marketing), fotografie en webbeheer;
 • een jonge dynamische werkomgeving;
 • stagevergoeding;
 • groot netwerk in de fashion en muziek;
 • meer ervaring in het werken voor een of meerdere opdrachtgevers;
 • een échte positie in ons team, geen loopjongen/meisje;
 • een uitbreiding van je portfolio.

 

Wij zoeken naar:

 • een echte aanpakker met een creatieve mind;
 • uitstekend in de Nederlandse taal;
 • pro-actieve en zelfstandige houding;
 • oog voor detail;
 • ervaring met online marketing & communicatie (Mailchimp is een pre);
 • ervaring met het Adobe software pakket (Ps, Ai, Pr, Id & Br) is een pre.

 

Wil jij bij ons team?

Wij zijn op zoek naar creatieve en gedreven studenten die voor hun opleiding hebben gekozen omdat hun passie in dit werkgebied ligt en die op zoek zijn naar een 40-urige meewerkstage.

Naast de juiste skills is interesse voor sneakers een must.

Let op, om in aanmerking te komen voor een sollicitatiegesprek dien je een uitvoerende opdracht te maken waarna je geselecteerd wordt op je uitwerking.

Stuur je motivatie, CV & portfolio voor 16 juni naar [email protected]