VACATURE DISTRIBUTIE MEDEWERKER
VACATURE DISTRIBUTIE MEDEWERKER

VACATURE DISTRIBUTIE MEDEWERKER

#HIRING

#HIRING

Distributie medewerker, per direct beginnen  

BijSMAAK is een online sneaker boutique gevestigd in het centrum van Nijmegen en verkoopt vooral merken als Karhu, Saucony, Puma en New Balance, met daarnaast ook eigen merch. We bestaan uit een jong en dynamisch team met een gedeelde passie voor muziek, sneakers en art. Daarnaast zijn we een onderdeel van de Paskamer; een broedplaats van creatieve ondernemingen zoals een tattoo studio, DJ-school en sindskort ook een eigen bar; PAAK vinyl Bar. Door de verschillende entiteiten binnen de Paskamer hebben we veel samenwerkingen met verschillende artiesten en evenementen. Maar naast de groei van de Paskamer wordt ook onze webshop steeds groter. Daarom wordt het tijd om ons team verder uit te breiden met likeminded sneaker liefhebbers.

 

Wat ga je doen?

Je houdt je bezig met het gehele retourproces. Je bent verantwoordelijk voor de controle van retouren. Dit houdt in dat je ervoor zorgt dat de claims eruit gevist worden en de sneakers netjes en schoon worden verpakt voordat deze weer terug de voorraad ingaan. Waardoor de betalingen kunnen worden verwerkt en wij een andere consument blij kunnen maken met een leuk paartje. Dit alles maakt dat jij de schakel bent tussen de klant en BijSMAAK in het soepel laten verlopen van de retour processen.

 

Wat jij krijgt

  • Een fijne werkplek
  • goed bereikbaar met ov
  • flexibiliteit
  • korting op sneakers
  • 2 / 3 werkavonden per week
  • marktconform salaris

 

Wij zoeken naar

  • met gevoel voor organisatie en structuur
  • met oog voor detail en een verantwoordelijkheidsgevoel
  • die graag zelfstandig werkt

 

Wil jij bij ons team?

Ben jij gestructureerd, houd je van sneakers en werk je ook graag in de avonden?
Stuur dan je motivatie en CV naar [email protected]